Úvodní stránka

Podpora a služby

Individuální školení

Školení SOLIDWORKS - plechové díly a svařence

Zpět

Školení SOLIDWORKS - plechové díly a svařence

Hradec Králové

Pokročilé školení

Školení probíhá v našich prostorách nebo u zákazníka, vyžaduje absolvování základního školení a je určeno pro 1 - 4 osoby.
V případě výjezdu technika budou k ceně připočítány související náklady.

Uživatele, kteří mají aktivní službu SOLIDWORKS Subscription service, poskytujeme slevu 20%.
Níže uvedená cena je za 1 den školení pro max. čtyři osoby v jednom kurzu ve školícím středisku TOP TECH v Hradci Králové. Realizace školení přímo u zákazníka je možná po vzájemné domluvě. Pokročilé školení je plánováno na 2 dny.

Obsah školení si můžete prohlédnout ZDE

POPTÁVKA

Jméno:*

Příjmení:*

Titul:

Firma:*

Ulice:*

Město:*

PSČ:*

Telefon:*

Email:*

Uděluji tímto souhlas společnosti TOP TECH s.r.o., se sídlem Javornická 1560, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, IČ: 25284479, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 12874 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) zpracovávala mnou uvedené osobní údaje za účelem obchodních sdělení (např. pozvání na semináře, workshopy, věrnostní systém, newsletter max. 4x ročně…).

Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu na: gdpr@top-tech.cz.

Úplné informace o osobních údajích naleznete v našich Podmínkách ochrany osobních údajů.

:

Zpět nahoru