Společnost TOP TECH, s.r.o. nevnímá vztah s klientem pouze jako komerční vztah mezi obchodníkem a zákazníkem, ale především jako dlouhodobé partnerství. Jsme si vědomi toho, že nabízená řešení jsou vedoucími technologiemi v daném oboru na světě a jako takové je dodáváme v komplexu s ostatními činnostmi v rámci vývoje návrhu a výroby výrobku. Nabízené řešení musí být nejen vysoce funkční, ale zároveň musí být i investicí s rychlou návratností.

 

Naše cíle:
 

1. Nabízet a zavádět špičkové 3D technologie v oblasti CAD/CAM/CAE.

Špičkovými technologiemi rozumíme nikoliv špičkové ceny, ale 3D řešení technologických problémů zákazníka pomocí moderních produktů za přijatelnou cenu, které zajistí vysokou produktivitu. Vysokou produktivitu dle našeho názoru nezajistí pouze samotná technologie, ale její rychlé zavedení včetně odborného zaškolení a následné podpory.

2. Poskytnout zákazníkům kvalitní služby podporující dodávky software.

Kvalitní služby souvisejí s detailní znalostí nabízených produktů a zkušenostmi s jejích zaváděním a s řešeními konkrétních technologických problémů zákazníků. Zkušenosti se nedají koupit, dají se pouze získat časem a množstvím zpracovaných zakázek. Na trhu působíme již 20 let.

 

Authorized reseller

Zpět nahoru