Úvodní stránka

Podpora a služby

Individuální školení

Rozdílové školení SOLIDWORKS

Zpět

Rozdílové školení SOLIDWORKS

Hradec Králové

Školení je zaměřeno na novinky v aktuální verzi SOLIDWORKS a je určeno pro uživatele, kteří se chystají přejít na novější verzi programu a adoptovat všechny důležité novinky a funkce.

Rozsah školení bude upřesněn podle verze, kterou zákazník používá. Poptejte prosím školení a uveďte verzi, kterou právě používáte a my Vám zašleme nabídku s rozsahem školení.

Školení může probíhat individuálně (max. v počtu 4 osob) nebo formou workshopu.

Níže uvedená cena je za 1 den školení pro max. čtyři osoby v jednom kurzu ve školícím středisku TOP TECH v Hradci Králové. Realizace školení přímo u zákazníka je možná po vzájemné domluvě.

POPTÁVKA

Jméno:*

Příjmení:*

Titul:

Firma:*

Ulice:*

Město:*

PSČ:*

Telefon:*

Email:*

Uděluji tímto souhlas společnosti TOP TECH s.r.o., se sídlem Javornická 1560, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, IČ: 25284479, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 12874 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) zpracovávala mnou uvedené osobní údaje za účelem obchodních sdělení (např. pozvání na semináře, workshopy, věrnostní systém, newsletter max. 4x ročně…).

Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu na: gdpr@top-tech.cz.

Úplné informace o osobních údajích naleznete v našich Podmínkách ochrany osobních údajů.

:

Zpět nahoru