Úvodní stránka

Úvodní stránka

Změny v DraftSight 2019 2D CAD

Změny v DraftSight 2019 2D CAD

25.06.2019 - Vladimír


DrafSight 2019

Uživatelé DraftSight, programu pro tvorbu a úpravu 2D dokumentace DraftSight z portfolia  společnosti Dassault Systèmes, se stali nejrychleji rostoucí skupinou uživatelů. Seznamte se s novými balíčky a změnami v licencování.


Uživatelé DraftSight, programu pro tvorbu a úpravu 2D dokumentace DraftSight z portfolia  společnosti Dassault Systèmes, se stali nejrychleji rostoucí skupinou uživatelů. Od jeho uvedení v roce 2011 během 6 měsíců bylo staženo 1,8 miliónů licencí. Po čtyřech letech používalo DraftSight již více než 4 miliony aktivních uživatelů. Rostoucí požadavky aktivních uživatelů na nové funkce a integraci DraftSight do návazných řešení vyústil k rozhodnutí zpoplatnit dosud bezplatné licence a rozšířit produktové řady Draftsight. Letos tedy dochází k několika zásadním změnám.

Byly vytvořeny nové balíčky licencí, které se liší funkcionalitou a způsobem prodeje. Popis jednotlivých balíčků naleznete v textu níže anebo na našich www stránkách.

Důležitou změnou je ukončení platnosti všech free verzí k 31.12.2019. Po tomto datu již nebude možné free verze stahovat, využívat a také nebudou v produktové nabídce. Již nyní jsou všechny nové balíčky DraftSight 2019 pro Windows® nabízeny a zpoplatněny, ale zároveň jsou rozšířeny o nové funkce. DraftSight 2019 se tak stává profesionálním produktem pro 2D a 3D CAD řešení.  Je to výkonný nástroj, který umožňuje zobrazovat, vytvářet, upravovat a sdílet soubory DWG a DXF s větší jednoduchostí, rychlostí a efektivitou.

                Jakmile si stáhnete a nainstalujete DraftSight 2019 (bezplatnou 30-denní zkušební verzi nebo zakoupenou verzi), nebudete již moci znovu stahovat ani otevřít žádnou předchozí bezplatnou verzi DraftSight (2018 nebo starší).

Zároveň všechny bezplatné verze DraftSight (2018 nebo starší) již nebude po 31.12.2019 možné spustit.

Přehled produktů DraftSight 2019

Autor článku: Vladimír

Zpět nahoru