Prakticky žádný výrobek není kompletní bez doprovodné dokumentace v podobě manuálů, montážních a uživatelských návodů. Kvalitní výrobek by měl být podroben důkladné kontrole měřením a následným vyhodnocením měřících protokolů. Zde naleznete nástroje, které Vám pomohou tuto technickou komunikaci vytvořit snadněji, rychleji  a srozumitelněji.

Z důvodu transparentnosti cenové politiky dodavatele softwaru, zveřejňuje pravidelně společnost Dassault Systemes SOLIDWORKS Corporation na svých webových stránkách údaje týkající se změn ceníkových cen údržby licencí SOLIDWORKS portfolia. Více informací ZDE.

SOLIDWORKS Composer

SOLIDWORKS Composer

Nabídněte svým technikům i pracovníkům netechnických oborů využití 3D prostorových modelů v oblíbených CAD formátech
pro jednoduchou tvorbu vysoce kvalitního grafického obsahu nebo 3D animací s možností automatické aktualizace.

Prohlédnout si

SOLIDWORKS Inspection

SOLIDWORKS Inspection

SOLIDWORKS Inspection je založený na First Article Inspection (FAI) a slouží ke kontrole kvality výrobků. Značně zjednodušuje a automatizuje proces vytváření kontrolních výkresů a protokolů dle norem AS9102, PPAP atd.

Prohlédnout si

SOLIDWORKS MBD

SOLIDWORKS MBD

Na rozdíl od tradičních 2D výkresů SOLIDWORKS MBD řídí výrobní proces přímo ve 3D, což zjednodušuje výrobu, zkracuje čas cyklu, snižuje chyby a pomáhá při dodržování průmyslových standardů.

Prohlédnout si

Zpět nahoru