Business Intelligence

Využijte dokonale firemní data a získejte správné informace pro svá rozhodnutí.

Business Intelligence doplňuje firemní data o manažerský pohled a poskytuje okamžitou podporu pro rozhodování a řízení firmy. Z různých pohledů vám umožní sledovat a vyhodnocovat vývoj hospodaření firmy, skladových zásob, prodeje, pohledávek a závazků, ale také výroby. To vše srozumitelnou formou.

Business Intelligence je vytvořen tak, aby byl intuitivní a jednoduchý pro ovládání. Všechny potřebné reporty, grafy nebo dashboardy si sami nakonfigurujete a připravíte na pár kliknutí.

Díky Business Intelligence máte neustále po ruce aktuální informace o financích, pohledávkách, obchodu, výrobě či chování zákazníků. Data jsou do systému předávána z různých datových zdrojů (CRM, ERP, Excel a dalších) a vy pak v přehledných souhrnech sledujete trendy, vidíte data za celou společnost i po jednotlivých střediscích a zakázkách, porovnáváte plány s realitou nebo zjišťujete odchylky a příčiny. Veškerá vaše rozhodnutí jsou následně opřená o data. Nastavení přístupových práv umožňuje přesně nadefinovat role a pravomoci jednotlivých uživatelů nebo jednoduše nasdílet reporty mezi své kolegy, aniž by hrozilo, že data někdo vynese ven. Samotná data se poté ukládají v datovém centru s certifikací TIER III, což je vysoký bezpečnostní standard, který používají třeba banky nebo mobilní operátoři. Centrum je perfektně chráněné proti fyzickému útoku i výpadkům a zaručuje 99,982% dostupnost.

Více informací: https://www.helios.eu/business-intelligence

Zpět nahoru